Informatie

Hebt u een vraag die met de info op deze site niet beantwoord wordt?

Bel nu: 0343 513547Onze medewerkers helpen u graag

Lege jaarplaatsen per park

Zoekt u een jaarplaats voor uw stacaravan of chalet? Op diverse RCN-vakantieparken zijn lege kavels beschikbaar om een (nieuwe) vakantiewoning op te plaatsen.

 

Hieronder vindt u per park de actuele beschikbaarheid van beschikbare jaarplaatsen

 

RCN de Schotsman

Momenteel is er nog één vrije plaats op RCN de Schotsman beschikbaar, Lamsorenveld 618
Contact: 0113 371 751/ schotsman@rcn.nl

 

RCN de Noordster

Het park is prachtig gelegen in het Nationaal Park Dwingelderveld.

De plaatsen zijn ca. 250m2. Het gaat om de nummers 47, 48 en 51 t/m 55. Elke plek is zo natuurlijk mogelijk aangelegd en heeft rondom bos of struiken. Er kan een stacaravan of een chalet geplaatst worden.

Bekijk de plattegrond

Contact: 0521 597 238 / noordster@rcn.nl

 

RCN Vakantiepark de Potten
501, 506, 515, 518, 519, 520 en 524

Op RCN de Potten nabij Sneek zijn een aantal aantrekkelijke lege percelen beschikbaar voor een stacaravan of chalet. De jaarplaatsen bevinden zich op slechts enkele meters van het Sneekermeer!
Extra voordeel: De eerste zes maanden wordt geen stageld gerekend.
Plaatsinginfo: Wij betalen het vervoer naar ons park tot max. 50km en € 2000.-
De tuin is zelf in te richten (conform de richtlijnen).
Bekijk de plattegrond
Contact: 0515 415 205 / potten@rcn.nl  

 

RCN Vakantiepark de Roggeberg

Diverse vrije plaatsen voor stacaravans of chalets van verschillende afmetingen. 

Bijdrage in het vervoer naar de Roggeberg. Daarnaast betaalt u het eerste half jaar geen stageld.
Plaatsen zijn inclusief wateraansluiting, riolering, elektra 16 ampère, TV-aansluiting.

Aantal plaatsen beschikbaar met aansluiting aardgas. 


Neem voor meer informatie over de mogelijkheden en tarieven contact op met het park.

Bekijk de plattegrond

Contact: 0516 431 441 / roggeberg@rcn.nl  

 

RCN Vakantiepark de Jagerstee
17, 100, 134 en 148

Bekijk de plattegrond

Contact: 0578 613 330 / jagerstee@rcn.nl

 

RCN Vakantiepark Zeewolde

Er zijn nog enkele lege plaatsen beschikbaar. Daarnaast betaalt u 6 maanden geen stageld. Neem voor meer informatie contact op met het park.

Bekijk de plattegrond

Contact: 0365 221 246 / zeewolde@rcn.nl  

 

RCN Vakantiepark de Flaasbloem

841, 720, 915

Bekijk de plattegrond

Contact: 0161 491 654/ flaasbloem@rcn.nl