Informatie

Hebt u een vraag die met de info op deze site niet beantwoord wordt?

Bel nu: 0343 513547Onze medewerkers helpen u graag

Lege jaarplaatsen per park

Zoekt u een jaarplaats voor uw stacaravan of chalet? Op diverse RCN-vakantieparken zijn lege kavels beschikbaar om een (nieuwe) vakantiewoning op te plaatsen.

 

Hieronder vindt u per park de actuele beschikbaarheid van beschikbare jaarplaatsen

 

RCN de Schotsman

Er zijn op dit moment geen lege plaatsen beschikbaar op RCN de Schotsman.

Contact: 0113 371 751/ schotsman@rcn.nl

 

RCN de Noordster

Het park is prachtig gelegen in het Nationaal Park Dwingelderveld.

De plaats is ca. 250m2. Het gaat om het nummer 55. Elke plek is zo natuurlijk mogelijk aangelegd en heeft rondom bos of struiken. Er kan een stacaravan of een chalet geplaatst worden.

Bekijk de plattegrond

Contact: 0521 597 238 / noordster@rcn.nl

 

RCN Vakantiepark de Potten
515, 520

Op RCN de Potten nabij Sneek zijn een aantal aantrekkelijke lege percelen beschikbaar voor een stacaravan of chalet. De jaarplaatsen bevinden zich op slechts enkele meters van het Sneekermeer!
Extra voordeel: De eerste zes maanden wordt geen stageld gerekend.
Plaatsinginfo: Wij betalen het vervoer naar ons park tot max. 50km en € 2000.-
De tuin is zelf in te richten (conform de richtlijnen).
Bekijk de plattegrond
Contact: 0515 415 205 / potten@rcn.nl  

 

RCN Vakantiepark de Roggeberg

Er zijn op dit moment geen lege plaatsen beschikbaar op RCN de Roggeberg.

Bekijk de plattegrond

Contact: 0516 431 441 / roggeberg@rcn.nl  

 

RCN Vakantiepark de Jagerstee
17, 100 en 134

Bekijk de plattegrond

Contact: 0578 613 330 / jagerstee@rcn.nl

 

RCN Vakantiepark Zeewolde

Regelmatig hebben we een lege kavel beschikbaar voor een stacaravan. Informeer bij RCN Zeewolde naar de mogelijkheden.

Bekijk de plattegrond

Contact: 0365 221 246 / zeewolde@rcn.nl  

 

RCN Vakantiepark de Flaasbloem

Er zijn op dit moment geen lege plaatsen beschikbaar op RCN de Flaasbloem.

Bekijk de plattegrond

Contact: 0161 491 654/ flaasbloem@rcn.nl

Wij maken gebruik van cookies
Net als elke andere website maakt ook deze website gebruik van cookies. We willen ook cookies plaatsen waarmee we je gepersonaliseerde advertenties kunnen laten zien met interessante informatie en voordelige aanbiedingen waarop je écht zit te wachten. Die aanbiedingen baseren we op wat je op de website bekijkt of op jouw persoonlijke interesses. Dus dingen die je écht leuk vindt. Vind je dat ok? Meer informatie